A Long Overdue Missha the Style 4D Review


ENG In my very first post I mentioned this particular Korean mascara and how good it was. Finally, after buying a second tube, I got round to writing a whole post on this little gem.


A few years ago I developed a strange allergic reaction to most of my mascaras. Every time I got red and itchy eyes which, of course, turned mascara shopping into a huge hassle. Maybelline, Bourjois, The Body Shop - every single one of them was eventually thrown out. As I'm blessed with pretty ok lashes, my only criteria for finding a decent mascara was the lack of the itchy factor. Even though eventually I found Clinique and L'oreal mascaras to be pretty decent, my curiosity got the best of me and on a whim I decided to try out a Korean mascara.
This mascara is perfect for an everyday make-up look. On me it doesn't clump, smudge, flake or cause any allergic reaction. Easy to take off at the end of the day, this mascara lengthens and holds a curl while providing decent separation. It can also be piled on for a more dramatic look - still no signs of clumping or nasty spider lashes. The wand itself is quite long and narrow. As it isn't made of silicone, the bristles are quite soft and movable. Oh, and of course, the price. 4 dollars. Need I say more?

I think this mini rave is enough to introduce you to my new favorite mascara. 

***
LV Savā pašā pirmajā postā pieminēju korejiešu Missha 4D tušu, un to, ka tā ir pelnījusi atsevišķu, detalizētu atsauksmi. Nu jau esmu iegādājusies otru tušas iepakojumu, tādēļ rakstam beidzot bija jātop.

Sākšu ar to, ka pirms pāris gadiem lielākā daļa iepriekš lietoto tušu man sāka izraisīt alerģisku reakciju sarkanu un niezošu acu formā. Tas, savukārt, manāmi sarežģīja tušu iegādi. Maybelline, Bourjois, The Body Shop - lielākā daļa pēc pāris nesekmīgiem mēģinājumiem tika iemestas miskastē. Tā kā daba mani ir apveltījusi ar salīdzinoši labām skropstām, manas prasības bija visai pieticīgas - galvenais, lai negrauž acis. Ilgu meklējumu rezultātā apstājos pie Clinique un L'oreal, tomēr piedzīvojumu gars nelika mieru, tādēļ izlēmu pamēģināt kādu no korejiešu ražojumiem. 

Šī tuša ir ideāls ikdienas variants. Tā nesaķepina skropstas, nedrūp, nesmērējas, viegli noņemās ar kosmētikas noņēmēju, kā arī nerada alerģisku reakciju. Tuša spēj gan pagarināt, gan noturēt skropstu izliekumu visas dienas gaitā, skaisti tās atdalot. Dramatiskākam efektam to var klāt vairākās kārtās, joprojām bez "trīs salipušu skropstu" efekta. Īpaši jāatzīmē tušas otiņa, kas ir diezgan gara un šaura. Otiņa nav veidota no silikona, tādēļ arī tās sariņi ir ļoti mīksti. Tās formas un izmēra dēļ ar to ir ārkārtīgi vienkārši strādāt. Un, protams, tušas cena. 4 dolāri. 

Šķiet, ka ar šo pietiks, lai iepazīstinātu ar savu šībrīža mīļāko tušu.


Vanda MBeauty, Makeup