Benton Snail Bee High Content Essence Review
ENG Snail mucus has been one of the must-have ingredients in Asian skincare for quite some time.  Even though at first I was sceptical about its effectiveness, it was difficult to ignore the countless positive reviews about the magical powers of the ingredient. Basically, I just gave in to the hype.

The packaging states that this product is suitable for any type of skin, it can cleanse the skin from stress and pollution, moisturise, deal with acne and improve the skin tone.  Sounds like a true miracle worker, eh? 

I've used this product every morning as a serum for the past 2-2,5 months. A little bit about my skin - currently it is a mixture between normal and combination, however in my teenage years I had a fair share of hormonal breakouts and mild cystic acne.  Even though the situation in the blemish department is a lot better then it used to be, I still suffer with occasional breakouts on my cheeks and cheek bones. I also have some redness around my nose, especially throughout the colder months.     

The essence contains 90% snail extract and bee venom, which act as a substitute for water. 
Snail mucus filtrate contains natural acids and elastin which improve the overall appearance of the skin and protect it from further damage.  It also has antibacterial properties. Snail secretion is apparently effective for treating acne and acne scarring as well as improving the general appearance of the skin.

Bee venom is especially effective due to peptide melittin  that tricks the body into thinking that it has been stung by a bee. In order to promote the healing process, body starts to produce increased amounts of collagen. Bee venom contains several enzymes which are extremely beneficial for the skin as they promote penetration of skin care actives and increase synthesis of hyaluronic acid.  

Essence also contains aloe, salicylic acid, betaine and other active skin care ingredients. As the name of the product would suggest, it has high a concentration of such ingredients as bee venom and snail mucus.

The essence itself has a light, gel-like texture which sinks into the skin in a matter of minutes. Usually one pump is more than enough to cover the face. However I do have to note that it is not particularly moisturizing, so I would not advise skipping moisturizer after using this serum.
Having used this product for a month, I realized that my skin has changed dramatically. No bumps, no blemishes, nada. There was still some redness around the nose, however it was noticeably less severe than before. Right now I'm about halfway through the bottle - still hoping to see some improvements in my skin tone. Has it gotten better since I started using the essence? Definitely, however I still can't tell if my skin has benefited from the product or just gotten better over time.


Unfortunately, if you don't live in South Korea, you'll have to use the almighty Internet to order this little gem. If buying off of  eBay is not your thing, there is always an option to buy directly from Korean online stores which, compared to ebay, usually offer lower prices. The average price for this product is somewhere between 11 and 20 dollars, depending on where you get it.

***

LV Gliemežu gļotas jau kādu laiku ir īsta must-have sastāvdaļa Āzijas kopjošajā kosmētikā. Lai arī sākotnēji izturējos visai skeptiski pret gliemju izdalījumu smērēšanu uz sejas ādas, neskaitāmās sajūsmas pilnās atsauksmes, kurās tika apdziedātas šīs sastāvdaļas maģiskās īpašības mani pārliecināja par labu šim pirkumam.

Iepakojums vēsta, ka produkts ir piemērots jebkura tipa ādai, kā arī tas ir spējīgs noņemt stresa un gaisa piesārņojuma radītās pēdas, cīnīties pret ādas problēmām, nodrošināt mitrināšanu, uzlabot un izlīdzināt ādas toni, kā arī tikt vaļā no krunciņām. Īsts brīnums, vai ne? 

Lietoju šo produktu katru rītu seruma vietā, aptuveni 2-2,5 mēnešu garumā. Nedaudz par manu ādu - pusaudžu vecumā tā bija taukaina un problemātiska (hormonālā akne), bet tagad tā svārstās starp normālu un kombinētu. Gadiem ejot ādas nepilnību skaits samazinājās, tomēr līdz galam nekur nepazuda, atstājot mani ar visai problemātisku ādu vaigu kaulu rajonā. Ikdienā traucēja arī nelielais apsārtums ap deguna spārniem. Būtībā sāku lietot šo produktu ziņkāres vadīta, necerot uz brīnumiem. 

Esences sastāvā ietilpst 90% gliemežu gļotu ekstrakts un bišu inde. 
Gliemežu gļotu filtrāts satur dabīgas skābes un elastīnu, kuru būtiskākas funkcijas ir uzlabot ādas kopējo stāvokli un pasargāt to no turpmākajiem bojājumiem. Tam piemīt arī anti-mikrobu īpašības. Gliemežu gļotas esot īpaši efektīvas cīņā pret akni un aknes atstātajām rētām, tā kā tām piemīt ādas toni izlīdzinošas īpašības. 

Bišu indes noslēpums slēpjas tās sastāvā esošajā peptīdā melitīnā, kurš liek ķermenim domāt, ka nu ir iedzēlusi bite. Lai ātrāk sadziedētu brūci, ķermenis uzsāk pastiprinātu kolagēna ražošanu, Bišu inde satur vairākus ādai labvēlīgus enzīmus, kuri veicina citu vielu labāku uzsūkšanos, kā arī uzlabo hialuronskābes sintēzi. 

Produkts satur arī alveju, salicilskābi, betaīnu un citas aktīvās vielas. Kā jau tā nosaukms liek noprast, vielu (it īpaši bišu indes un gliemju gļotu) koncentrācija tajā ir augsta.

Esencei ir gēlveida tekstūra. Parasti pietiek ar vienu pumpi, lai noklātu visu seju. Tā momentāli iesūcas ādā, tomēr jāatzīmē, ka līdz šim brīdim neesmu izjutusi produkta īpaši mitrinošās īpašības.

Pēc tam, kad biju šo produktu lietojusi veselu mēnesi, atskārtu, ka mana āda ir kļuvusi pilnīgi gluda. Nevienas pumpas, neviena nelīdzenuma, nekā. Apsārtums arī bija samazinājies, tomēr līdz galam tas nepazuda. Nu jau ir izlietota nedaudz mazāk kā puse iepakojuma - pašlaik ceru, ka ilgstošas lietošanas rezultātā aknes atstātās rētas izzudīs pavisam. Vai tās pa šo laiku ir mazinājušās? Jā, tomēr nevaru spriest, vai tas ir tikai pateicoties esencei.


Produkts, diemžēl, ir nopērkams tikai ar interneta starpniecību. Ja ebay neievieš uzticību, var mēģināt noformēt pasūtījumu kādā no daudzajiem korejiešu kosmētikas veikaliem (viens no populārākajiem ir roseroseshop), tomēr tad ir jārēķinās ar palielām pasta izmaksām. Produkta cena svārstās no 11-20 dolāriem.
Vanda MBeauty, Skincare