The Congested Skin Savior

mask for congested skin, mask for oily skin


ENG Chemical exfoliants seem to be all the rage these days. How do they differ from physical exfoliants? Well, apparently they are a better choice for those with problematic skin as such exfoliators will gently remove dead skin cells with the help of low concentrations of some type of acid (usually salicylic or glycolic), without being too harsh or damaging. Avene Cleanance Mask combines best of both worlds, bringing together gentle physical and chemical exfoliants into one wonderful product. 

This kaolin-based mask contains BHA and AHA acids as well as small beads for physical exfoliation. It also has Avene thermal spring water to soothe and zinc gluconate to reduce skin inflammation.  Essentially, it's a 3 in 1 product - a clay mask, a chemical exfoliator and a physical exfoliator, so you get quite the bang for your buck. From my personal experience, I can say that it's really effective at calming breakouts, absorbing oiliness and getting rid of dead skin cells, leaving me with deeply cleansed skin and mattified complexion. I use it once a week, leaving it on for 5 minutes and then gently massaging it in circular motions before rinsing it off. This is the ultimate mask for those who lack time, as the whole process takes around ten minutes. 

This mask is targeted for people with oilier skin, however I can imagine it would work like a charm as a spot treatment for those with dry skin. I would suggest to be a little bit more careful if you have extremely sensitive skin, as then it may be too harsh.

What are your blemish-fighting superheroes?


***

LV Šķiet, ka pēdējā laikā skrubji ir piekāpušies skābju maskām un pīlingiem. Kā tie atšķirās? Tiek uzskatīts, ka skābju pīlingi ir labāka izvēle cilvēkiem ar problemātisku ādu, jo, pateicoties zemai skābju (parasti salicilskābes vai glikolskābes) koncentrācijai, āda tiek maigi attīrīta no mirušām šūnām. Avene Cleanance maska spēj sevī apvienot labāko no abām pasaulēm, apvienojot  maigu skrubi un pīlingu vienā burvīgā produktā. 

Šī maska ir veidota uz kaolīna (balto mālu) bāzes, un tās sastāvā ietilpst BHA un AHA skābes, kā arī smalkas, baltas granulas, kas nomazgājot maigi skrubē ādu. Tajā ir atrodams arī Avene termālais ūdens un cinka glukonāts, kas palīdz nomierināt sakairinātu ādu un izsitumus.  Būtībā šis ir trīs vienā produkts - māla maska, skābju pīlings un skrubis. No personīgās pieredzes varu teikt, ka maska efektīvi samazina izsitumus, absorbē lieko sebumu un atbrīvo ādu no atmirušām šūnām, atstājot to dziļi attīrītu un matētu. Es izmantoju to reizi nedēļā, atstājot masku uz 5 minūtēm un tad nomazgājot ar apļveida kustībām, izvairoties no acu zonas. Šī ir labākā attīrošā maska tiem, kam trūkst laika pievērsties ilgiem skaistumkopšanas rituāliem, jo kopējais maskas uzklāšanas-nomazgāšanas process aizņem vien 10 minūtes.

Maska ir paredzēta cilvēkiem ar normālu/taukainu ādu, tomēr, manuprāt, tā derēs arī sausas ādas īpašniekiem, ja tā tiks uzklāta tieši problemātiskās zonās. Īpaši jūtīgas ādas īpašniekiem gan ieteiktu būt nedaudz uzmanīgiem, jo, lai arī šis produkts ir salīdzinoši maigs, skrubja un skābju pīlinga apvienojums var izrādīties pārlieku kairinošs.

Kādi ir tavi brīnumlīdzekļi pret problemātisku ādu?
Vanda MBeauty, Skincare