An Ode to NYX Soft Matte Lip CreamENG When it comes to lip products, I'm all about the matte finish. Even though such products usually are extremely drying and uncomfortable, I'm willing to put up with that, if I like the colour. Don't judge. For the longest time I wanted to try out the NYX Soft Matte Lips Creams (blame the Youtube beauty community, those people can literally sell me anything), so when I saw that they are now available in my local beauty shop, I immediately grabbed one. As the packaging clearly states that the product inside is matte, I didn't have any illusions that it will be even remotely comfortable on the lips. But boy, was I wrong. This is the most comfortable matte lip product I've ever come across. It glides on smoothly like a cream product and then it dries to a matte, powdery finish. The lip cream is lightweight and while it's not the most hydrating product on the market, it doesn't dry out the lips as badly as other mattes do. And when you apply it, it stays put for a long, long time. Greasy burgers, sloppy kisses and long chats - it seems that this little gem can withstand everything. You can also get a pretty clean line, if you apply it with a steady hand, so no need for a lip liner! So far I haven't experienced any bleeding or transferring with this product, however I can't vouch for the brighter or darker shades. I have the shade Stockholm which is a surprisingly flattering deep peachy nude. I've been religiously wearing it for the past month, as it's such an easy and wearable everyday colour. Oh, and it smells like cake. What more can I ask for?


***

LV Kad runa ir par lūpu produktiem, parasti priekšroku dodu matētam finišam. Neskatoties uz to, ka šādi produkti parasti sausina lūpas un kopumā nav pārak komfortabli ikdienas lietošanai, es joprojām nespēju paiet garām skaistam, matētam tonim. Bez nosodīšanas. Ilgu laiku manā vēlmju sarakstā atradās NYX Soft Matte lūpu krēmi (pie tā viennozīmīgi var vainot Youtube skaistumkopšanas gurū), tādēļ, kad Douglas veikalos pamanīju šos produktu, bez vilcināšanās iegādājos vienu toni.

Tā kā iepakojums skaidri vēsta, ka iekšā esošais produkts ir matēts, es neloloju ilūzijas par to, ka lūpu krēms uz lūpām radīs komfortablu sajūtu. Un ziniet, kļūdijos! Šis ir pats komfortablākais matētais lūpu produkts no visiem, kurus esmu dzīves laikā mēģinājusi. Tas uzklājas viegli kā jau krēmveida produkts, tomēr pēc kāda brīža tas nožūst līdz matētam pūderveida finišam. Pats krēms ir viegls un gaisīgs, un, pat ja tas nav pats mitrinošākais lūpu produkts, tas noteikti nesausina lūpas tik ļoti kā citi šāda veida produkti. Pēc uzklāšanas tas uz lūpām paliek uz ilgu, ilgu laiku. Taukains ēdiens, bučas un garas sarunas - šķiet, ka tas spēj izturēt visu. Ja to uzklāj ar stingru (nedrebošu) roku, tad var iegūt tīru līniju, kas izslēdz vajadzību pēc lūpu zīmuļa. Līdz šim nav gadījies, ka lūpu krēms būtu izplūdis pāri lūpu kontūrām vai atstājis nospiedumus uz kafijas tasītēm, tomēr es nevaru galvot par spilgto vai tumšo toņu noturību.Manā īpašumā ir tonis 'Stockholm', kas ir vidēji tumšs nude tonis ar persiku pieskaņu. Lai arī parasti man šādi toņi nepiestāv, apbrīnojamā kārtā šis ir izņemums. Būtībā visu mēnesi sniedzos tikai pēc šī produkta tā noturības, kā arī ikdienai piemerotā toņa dēļ. Ak jā, tas smaržo pēc kūkām. Ko gan vairāk es varētu vēlēties?
Vanda MBeauty, Makeup