Brow Pencils for Cool Toned Brows

ashy brows, etude house brow pencil, tony moly brow pencil, grey brownENG After years and years of dying my hair dark brown (though it somehow always turned out black), I decided to bite the bullet and grow out my natural hair colour. To my surprise it turned out to be a very cool toned brown. As a virtually browless person, I embarked on a journey to find brow products that would be a perfect match for my natural hair colour. The majority of drugstore offerings turned out to be either straight up brown or very warm-toned, so I gave Korean brands a try and I have to tell you, they did not disappoint.

Etude House Drawing Eye Brow pencil in Grey Brown is a good option for a natural, youthful brow. This pencil has a triangle-shaped nib with flat sides which makes it very easy to work with. It's slightly sheer, so the end result always looks natural and definitely not overdone. The slightly waxy texture ensures that all hairs will stay in place.

Tony Moly Lovely Eyebrow Pencil in Gray Brown is a great pencil for perfectly filled in yet still quite natural brows. This is less waxy than Etude House offering, so a clear mascara or brow gel is a must. The pencil has a tiny nib that makes mimicking brow hairs extremely easy. It's also quite soft and pigmented, so use it with a light hand.Both pencils are automatic, with an attached spoolie at the end. The price varies between 3 and 5 dollars, depending on where you get them. If you want a quick brow fix in the morning, I would go for the Etude House pencil, however for those who crave perfect arches, Tony Moly would be the perfect option. On me, these pencils tend to last all day.***

LV Pēc vairākiem gadiem, kas tika pavadīti krāsojot matus tumši brūnā tonī (kas nez kāpēc vienmēr iznāca melns), es beidzot apņēmos ataudzēt savu dabīgo matu krāsu. Man par pārsteigumu izrādījās, ka tā ir pelēcīgi brūna ar izteiktu vēsu toni. Tā kā daba mani nav apdāvinājusi ar Frīdas cienīgām uzacīm, devos ideālo uzacu produktu meklējumos, par mērķi uzstādot pelēcīgi brūna zīmuļa atrašanu. Lielākā daļa budžeta klases piedāvājums bija vai nu izteikti brūns, vai arī ar siltu apakštoni, tādēļ vērsos pie Āzijas tirgus piedāvājuma, kurš noteikti nelika man vilties.

Etude House Drawing Eye Brow zīmulis tonī Grey Brown ir labs variants, ja ir vēlēšanās pēc dabīgām, jauneklīgām uzacīm. Šim zīmulim ir trīsstūra forma ar plakaniem sāniem, kas padara tā lietošanu ārkārtīgi vienkāršu. Tas ir mazāk pigmentēts nekā Tony Moly zīmulis, tādēļ gala rezultāts ir ļoti dabisks un nepārspīlēts. Zīmuļa tekstūra nedaudz atgādina vasku, kas notur uzacu matiņus vietā visas dienas garumā.

Tony Moly Lovely Eyebrow Pencil tonī Gray Brown ir lielisks zīmulis ideāli aizpildītām, bet tajā pašā laikā diezgan dabiskām uzacīm. Šajā zīmulī vasks nav jūtams, tādēļ ir ieteicams lietot caurspīdīgu tušu vai uzacu želeju matiņu fiksēšanai. Zīmulim ir mazs, spics galiņš ar kuru var pavisam vienkārši atdarināt uzacu matiņus. Tas ir mīksts un labi pigmentēts, tāpēc ieteicams uzacis aizpildīt pavisam viegli.

Abi zīmuļi ir automātiski, ar iestrādātu birstīti uzacu izķemmēšanai. To cena svārstās no 3 līdz 5 dolāriem, atkarībā no iegādes vietas (es izvēlos ebay). Ja ir vēlme pēc vienkārša un ātra produkta, lai rīta steigā savestu uzacis, es izvēlētos Etude House zīmuli, bet ideālu uzacu meklētājām labi derētu Tony Moly zīmulis. Uz manis šie abi zīmuļi turās visu dienu.
Vanda MBeauty, Makeup