Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask Review


ENG As you might have noticed, recently I've been on a real skincare kick. Masks, toners, exfoliators - everything goes straight onto my face. Maybe it's the slightly (and I do mean slightly) warmer weather or just a new way to procrastinate. Whatever the true reasons are behind my newfound obsession, today I wanted to show you one of the best smelling masks that actually works.

Holika Holika Red Wine Therapy Sleeping Mask (damn those long names!) is an overnight mask that promises to help with wrinkles and hydrate the skin, making it supple and soft. It comes in a cute and sturdy plastic packaging which holds 120 ml of product. The mask itself smells just like a juicy grape jelly and, well, it basically is a jelly.Thankfully, the packaging comes with a plastic spoon which comes in very handy. So, now you have a spoon of grape-scented jelly. What now? Apply it on your face as the last step of your evening skincare routine. The mask takes some time to properly sink in and initially it is quite sticky, so I would suggest applying it an hour or so before actually going to bed. It won't ruin your pillows or anything, just the sensation of sticking to a pillow is not overly pleasant.

In the morning my skin is extremely hydrated, soft and my skin tone has definitely evened out a bit. It also helps with breakouts as they seem to be less red and angry after I've used this mask. Even though it is quite heavily scented, I haven't experienced any irritation or spots after using this product. I'd recommend it to anyone, as it also works great on mature or dry skin. Overall, it's a good product to keep in your stash for when you need that extra boost of hydration or you just want to smell like grapes jelly. I won't judge. 

***

LV Kā jau pamanījāt, pēdējā laikā esmu visai nopietni aizrāvusies ar sejas kopšanas produktiem. Maskas, pīlingi, toniki, skrubji - viss pēc kārtas tiek likts man uz sejas. Nezinu, varbūt pie vainas nedaudz iesilušais gaiss vai varbūt tas ir jauns laika kavēklis. Lai arī kāds būtu patiesais manas jaunās aizraušanās iemesls, šodien gribēju atrādīt vienu fantastiski smaržīgu masku, kas arī lieliski pilda ražotāja solījumus.

Holika Holika Red Wine Therapy Sleeping Mask (ak, tie garie, garie nosaukumi!) ir nakts maska, kas sola cīnīties pret krunciņām un mitrināt ādu, padarot to pabarotu un mīkstu. Produkts ir iepakots mīlīgā vīna muciņā, kas taisīta no kvalitatīvas, stingras plastmasas. Iekšā ir 120 ml maskas, kas smaržo pēc sulīgas vīnogu želejas un pēc konsistences tā atgādina ... želeju.

Par laimi ražotājs ir pircejus nodrošinājis ar parocīgu plastmasas karotīti, kas lieliski noder, lai izķeksetu produktu. Tātad, tagad mums ir karote ar kaut ko, kas atgādina vīnogu želeju. Ko tālāk? Tālāk šī maska jāliek uz sejas kā pēdējais vakara sejas kopšanas rutīnas solis - to var darīt gan uz nakts krēma, gan arī bez. Pēc uzklāšanas produktam ir nepieciešams kāds laiks, lai iesūktos, tādēļ ieteiktu to uzklāt kādu stundu pirms gulētiešanas. Lai arī uzklātā maska nesabojās spilvenu, tās viegli lipīgā konsistence var radīt nepārak patīkamas sajūtas, jo pie sejas salips gan mati, gan spilvendrāna. 

No rīta āda ir pamatīgi mitrināta un mīksta, kā arī ādas tonis kļūst nedaudz vienmērīgāks. Tā arī lieliski iedarbojas uz pumpām, jo nākamajā rītā tās ir mazāk "agresīvas" un sarkanas, kā arī tās ātrak sadzīst un pazūd bez pēdām. Neskatoties uz diezgan izteikto smaržu, maska nekairina manu ādu. Šo masku var droši ieteikt jebkuram, jo tā lieliski darbojas arī uz nobriedušas vai sausas ādas. Kopumā tas ir labs līdzeklis, kuru turēt krājumos brīžiem, kad āda prasa papildus mitrināšanu vai vienkārši ir vēlme smaržot pēc vīnogu želejas.
Vanda MBeauty, Skincare