Summer ScentsENG As summer is just around the corner (hopefully), it seems like it's the right time to change up the fragrance wardrobe. Out with the rich and heavy winter scents, in with the light florals and tropical notes. At least that's my mantra for the upcoming season. Now I'll be laying my trusty Gucci Flora to rest for a few months and begin using these two fragrances on daily rotation. Both of these scents are quite well-known, so no surprises here.First up is Estee Lauder's Bronze Goddess aka summer in a bottle. I believe that this one is brought out every summer in a slightly different variation, but correct me if I'm wrong. This scent for me is the epitome of summer - hot sun, sandy beaches and lots of Pina Colada. It smells distinctly of coconuts and sunscreen, so if you're not a fan of those, I'd suggest avoiding this perfume. I've heard many people describe this scent as "tasty" but not in a gourmand way (I've also heard my boyfriend describe it as a "grandma scent", but let's ignore that). Spritz this one in your room when the weather is exceptionally gloomy to be instantly transported back to those dreamy summer holidays.


D&G L'Imperatrice 3 is somewhat a cult favourite and I can see why. The fragrance is a perfect mix of fruity, light and inoffensive notes, however it's a bit more interesting than your box standard sweet summer scent. According to description, the top notes are kiwi, rhubarb and pink pepper (my unsophisticated nose just smells some kind of fruitiness), while base notes include musk and sandalwood. It stays on for quite a while and doesn't change much after the initial spritz. The only downside to this scent is it's popularity - on an average spring/summer day I'll sense it on at least three to four people. If that doesn't bother you, then it's definitely one to try if you haven't already.

What are your summer fragrances?

***

LV Tā kā vasara ir jau tepat vien aiz stūra (cerams), ir īstais laiks ieviest nelielas izmaiņas savā smaržu garderobē. Nost ar bagātīgiem ziemas aromātiem, laiks viegliem ziedu aromātiem un tropiskām notīm - vismaz tāda ir mana šīs vasaras mantra. Tagad ļaušu atpūsties savam uzticīgajam Gucci Flora un ikdienas smaržu rotācijā ieviesīšu augstak redzamos divus aromātus. Abi aromāti ir salīdzinoši plašpazīstami, tādēļ nebūs nekādu īpašu pārsteigumu.

Pirmās smaržas ir Estee Lauder Bronze Goddess jeb zeltītā pudelītē iepakota vasara. Šķiet, ka katru gadu tiek izlaista nedaudz savādāka šo smaržu variācija, tomēr palabojiet, ja kļūdos. Šis aromāts priekš manis ir vasaras iemiesojums - karsta saule, smilšainas pludmales un daudz Pina Coladas. Tas izteikti smaržo pēc kokosriekstiem un sauļošanās krēma, tādēļ ja šīs notis nav sirdij tuvas, ieteiktu mest šīm smaržām līkumu. Esmu dzirdējusi, ka daudzi cilvēki šo aromātu apraksta kā "garšīgu", tomēr tas noteikti nelīdzinās ēdienam (draugs gan to apraksta kā "omīšu smaržu"). Nedaudz izsmidzini šo aromātu istabā kādā no lietainajām dienām un uzreiz atcerēsies vasaras atvaļinājumu jūras krastā. 

D&G L'Imperatrice 3 ir ieguvis sava veida kulta statusu un tam ir labs iemesls. Šīs smaržas ir perfekti sabalansēts augļu un svaiguma sajaukums, tomēr tas ir nedaudz interesantākas par vienkārši saldu vasaras aromātu. Balstoties uz smaržu aprakstu, virsnotis veido kivī, rozā pipari un rabarberi (tomēr mans vienkāršais deguns sajūt vien kaut kāda veida augļu aromātu), bet tā pamatnotis veido sandalkoks un muskuss. Smaržas ir jūtamas visas dienas garumā, kā arī aromāts īpaši nemainās pēc tam, kad tās nosēžas uz ādas. Vienīgais šo smaržu trūkums ir to popularitāte - parastā pavasara/vasaras dienā to var sajust uz vismaz 3-4 cilvēkiem. Ja šis fakts nemulsina, tad šīs smaržas noteikti ir vērts pamēģināt.

Kādas ir tavas vasaras smaržas?
Vanda MBeauty, Other, Perfume