The Sunday Pamper


ENG As far as I'm concerned, Sunday evenings are made to be spent locked in the bathroom, having a relaxing pampering session. It's time to ditch the phone, light up some candles and go into a full "mememe" mode. Here's a round-up of my current favourites to get me prepped and ready for the upcoming week:

Rituals Zensation Foaming Shower Gel* - After trying out a shower foam, I'm not sure if I'll be able to return to conventional shower gels. At first the product comes out in a gel foam, however in just a few seconds it turns into a rich foam. Apart from being a nice, non-drying shower gel, it also doubles up as a shaving foam. The relaxing Rice Milk and Cherry Blossom scent instantly fills up the bathroom without being too overwhelming. It seems that the product will last for quite a while, as you only need the smallest amount due to it's unique consistency.

Stenders Grapefruit Salt Scrub - This was an impulse buy on a particularly 'meh' day. I wasn't expecting anything much, however I was totally blown away by the fresh and uplifting scent of the product. It's an oil-based scrub, so after you're done washing off the scrubby pieces of salt, you're left with soft and moisturized skin, though I still follow up with a moisturizer (I'm still using Ro's Argan Body Conditioner).

Lush Mask of Magnaminty - It's time to slap on a face mask! I've gone through countless tubs of this stuff, it's just that good. The mask promises to calm and clarify the skin which is exactly what it does. It's a perfect addition for hot days, as the added peppermint oil gives a nice cooling sensation, while the evening primrose seeds and ground aduki beans gently remove all the dead skin cells.

OPI Barefoot in Barcelona - As the weather has been somewhat cloudy these days, I've gone for a mid-tone rosy nude shade. As per usual, this OPI polish applies like a dream, providing a perfect manicure in just two quick coats (if you're highly skilled in the art of nail painting then you can get away with one coat).

Once all the pampering is done and dusted, get your favourite book, put on some guilty pleasure songs and enjoy the rest of your evening. Monday is coming.

***

LV Manuprāt, svētdienas ir radītas, lai ieslēgtos vannas istabā un nodotos pilnvērtīgai sevis lutināšanai. Laiks izslēgt telefonu, iedegt pāris sveces un pāriet pilnīgā "eseses" režīmā. Šeit apkopoju šī brīža mīluļus, kas lieliski palīdz man sagatavoties jaunai nedēļai:

Rituals Zensation putojošā dušas želeja* - Pēc šī produkta izmēģināšanas neesmu pārliecināta, ka spēšu atgriezties pēc vecajām, labajām dušas želejām. Sākotnēji produkts iznāk želejas veidā, tomēr pāris sekunžu laikā tas pārvēršas par bagātīgām un aromātiskām putām. Tas ir ne vien patīkams, nesausinošs ķermeņa mazgāšanas līdzeklis, bet arī lielisks skūšanās produkts. Relaksējošā rīsu piena un ķiršu ziedu smarža uzreiz piepilda vannas istabu, tomēr tā ir pietiekami "tīra" un maiga, lai nebūtu pārlieku šķebinoša. Izskatās, ka iepakojums vēl ilgi nebeigsies, jo vienai lietošanas reizei ir nepieciešams pavisam neliels daudzums produkta.

Stenders greipfrūtu sāls skrubis - Šis bija impulsa pirkums dienā, kad bija nepieciešams uzlabot garastāvokli ar kādu nieku. Lai arī sākotnēji neloloju nekādas ilūzijas par produktu, tā atsvaidzinošā un uzmundrinošā smarža mani patīkami pārsteidza. Tā kā šis skrubis ir veidots uz eļļas bāzes, pēc skrubējošo sāls daļiņu noskalošanas, āda ir mīksta un mitrināta, tomēr pēc tam es joprojām izmantoju ķermeņa krēmu (joprojām izmantoju Lush Ro's argana ķermeņa kondicionieri).

Lush Mask of Magnaminty - Ir pienācis laiks sejas maskai.Esmu izgājusi cauri neskaitāmiem šī produkta iepakojumiem, tas ir tik labs! Šī maska ir domāta, lai nomierinātu un attīrītu ādu, un šos solījumus tā pilda godam. Tā ir īpaši laba karstām vasaras dienām, jo pievienotā piparmētru eļļa patīkami atvēsina ādu, bet naktssveces sēkliņas un sasmalcinātas adzuki pupiņas noņem atmirušās ādas šūnas.

OPI Barefoot in Barcelona - Tā kā pēdējās dienās laiks ir bijis visai apmācies, devu priekšroku nedaudz tumšākam nude tonim ar rozā pieskaņu. Kā jau visas OPI nagu lakas, arī šī uzklājas viegli, nodrošinot perfektu manikīru ar divām lakas kārtam (cilvēkiem ar labām iemaņām nagu krāsošanā var pietikt ar vienu kārtu).

Kad skaistumkopšanas rutīna ir pabeigta, ir īstais laiks ieritināties zem segas ar grāmatu, uzlikt iemīļoto mūzikas izlasi un izbaudīt atlikušo vakara daļu. Pirmdiena jau tuvojas. 
Vanda MBeauty, Bodycare