Beauty Blender Pro and Micro Mini Review

beauty-blender-atsauksme

ENG There are certain products that I approach with a healthy dose of scepticism, for example those bizarre Japanese beauty tools or sponges used for makeup application. I'm a brush girl at heart, however, surprisingly enough, this product has managed to establish itself as a vital part in my daily routine. 

Beauty Blender Pro* is a variation of the original pink Beauty Blender. The Pro version is meant for darker products like cream bronzers and self-tanners, however it can be used for foundation and concealer much like the original sponge. If I would have to choose between the Pro and the Original version, I'd go for the Pro one as the black colour helps to conceal any signs of wear. I've washed it numerous times and so far I haven't experienced any bleeding or fading.

Performance-wise, it makes everything look that little bit more seamless and natural. If used damp, it helps to make the base dewier. For the last few weeks I've been testing it out with every cream product I have at my disposal. While it provided skin-like finish in conjunction with BB creams and lighter bases, it left my face somewhat streaky when I tried it with the Bourjois Healthy Mix foundation. To my surprise, it applied cream blush better than a stippling brush - I guess you can't underestimate the power of this little egg-shaped smoosher. The Beauty Blender is also fairly easy to use - wet it, squeeze out the water (pat dry with a towel if necessary) and apply the foundation with a damp sponge using bouncing motions. Now, the price. Yes, it is expensive at around 20 Euros per sponge. And yes, it is worth it if you want that "I woke up like this" effect. 

On the other hand, I have conflicted feelings about the Beauty Blender Micro Mini*. The package comes with two sponges, so one can be used for concealer while the other can be left as a backup. Due to its small size, the sponge gets into every little nook and cranny providing flawless coverage, however it seems to soak up a lot of product. It also takes a bit more effort to blend in such products as cream highlighter or my MAC Studio Finish concealer, however it works like a charm with more liquidy formulas. If you have the time to perfectly conceal every imperfection then you might like this, however I don't use this on a daily basis, as applying concealer with fingers is much faster.

What are your thoughts on the Beauty Blender?

***

LV Kosmētikas tirgū ir daži produkti, uz kuriem skatos ar veselīgu devu skepses, piemēram tie jocīgie japāņu skaistuma rīki vai sūkļi kosmētikas uzklāšanai. Visu dzīvi esmu bijusi uzticīga dažādām otām, tomēr man par lielu pārsteigumu Beauty Blender sūklim ir izdevies kļūt par neatņemamu manas ikdienas daļu.

Beauty Blender Pro* ir oriģinālā rozā sūkļa paveids. Pro sūklis ir paredzēts, lai uzklātu tumšus produktus, piemēram, paštonējošos līdzekļus vai bronzerus, tomēr tas lieliski sadarbojas arī ar parastajiem tonālajiem un konsīleriem. Ja man būtu jāizvēlas starp Pro un parasto Beauty Blender sūkli, es izvēlētos Pro tieši tumšās krāsas dēļ, jo tā pilnībā noslēpj visas lietošanas pazīmes, kā arī produkti neietonē pašu sūkli. Esmu mazgājusi to neskaitamas reizes un krāsa joprojām nav izbalējusi. 

Beauty Blender sūklis padara jebkura tonālā līdzekļa klājumu dabīgāku, pamatīgi iestrādājot produktu sejas ādā un izstušējot jebkādas līnijas. Ja sūklis tiek izmantots mitrā veidā, tas piedod sejas ādai vieglu, veselīgu spīdumu (nejaukt ar taukainu spīdumu). Pēdējo pāris nedēļu laikā es to testēju ar visiem iespējamaiem krēmveida kosmētikas produktiem, kurus vien varēju mājās atrast. Izmantojot to ar BB krēmeiem un vieglākas konsistences tonālajiem līdzekļiem, gala rezultāts bija dabīgi ideāla āda, tomēr ar Bourjois Healthy Mix tonālu krēmu klājums bija samērā nevienmērīgs. Man par lielu pārsteigumu, tas sadarbojās ar krēmveida sārtumiem daudz labāk nekā RT Stippling ota. Beauty Blender ir samērā vienkārši lietojams - tas jāsaslapina zem tekoša ūdens, jāizspiež liekais šķidrumus(var arī nosusināt ar sausu dvieli, ja ir nepieciešams) un jāklāj produktu uz sejas, to viegli "iesitot" ādā. 
Tagad nedaudz par produkta cenu. Jā, tas noteikti nav lēts, tomēr tas ir to vērts, ja ir vēlme pēc "es pamodos šādi izskatoties" efekta - kombinācijā ar pareizajiem produktiem kosmētikas kārta uz sejas būs pilnībā nemanāma.

Par Beauty Blender Micro Mini* man ir divējādas izjūtas. Tā izmērs un forma ļauj uzklāt produktu jebkurā sejas vietā ar maksimālu precizitāti, nodrošinot ideālu klājumu, tomēr šķiet, ka sūklis uzsūc lielu daļu līdzekļa. Lai iestrādātu ādā tādus produktus kā krēmveida izgaismotāju vai MAC Studio Finish konsīleri ir nedaudz jāpiepūlas; mini sūklītis labprātāk sastrādājas ar šķidrākas konsistences līdzekļiem. Ja jums ir laiks un vēlme nomaskēt katru mazāko nepilnību, kā arī maksimāli precīzi uzklāt kontūrēšanas līdzekļus, tad, iespējams, šis sūklītis jums ies pie sirds. Ikdienā tomēr labprātāk uzklāju konsīleri ar pirkstiem, jo tas aizņem daudz, daudz mazāk laika.

Kādas ir jūsu domas par Beauty Blender sūkļiem?
Vanda MBeauty, Makeup