Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Review

kiehls-midnight-recovery-concentrate-atsauksme


ENG In my opinion retail therapy is the best way of therapy there is - you buy something and everything immediately seems better. Well, this purchase was definitely a therapeutic one. Last month I found myself aimlessly wandering around the airport for several hours, as my flight got cancelled and delayed several times. Surely, a buy of some sort was well justified. I was umming and ahing about this product for the longest time, as it has received quite mixed reviews online. For some it's a miracle worker, but for others it's a cause of horrendous breakouts. Finally, I took the plunge and I have to say, I'm not disappointed in the slightest. Apparently this product is made of 99.8% naturally derived ingredients without any parabens or mineral oil. This stuff has such ingredients as Squalane - a fine oil derived from olives that nourishes the skin and prevents its aging, Evening Primrose Oil, Omega-6 Fatty Acids and Essential Oils. As far as I understand, the biggest trigger for breakouts are the essential oils, so if you have had previous negative reaction to them, try the samples of this product first before committing to a large bottle. I've been using this stuff for 30+ days and so far this hasn't irritated my skin or caused any breakouts. What immediately drew me to this product was the claim that it recovers skin radiance and brings back moisture to dehydrated skin. I usually apply 3-4 drops of the concentrate on cleansed skin, using patting motions instead of rubbing. This stuff is ridiculously lightweight and it sinks into the skin instantly. In the morning my skin is noticeably softer and plumper, however I can't say that it has made a dramatic difference in the overall appearance of the skin. Now don't get me wrong, I do like it, but based on the hype surrounding it, I expected something truly magical. If I have to compare it to rosehip oil which I was using for the last two years, I like this stuff better, as it sinks in instantly, smells nice and manages to deliver the same results. It seems that it will last for quite a while, as after 1,5 months the usage is barely noticeable. Now, the smell. I know that many are repulsed by the scent of this product, however for me the soothing lavender scent has become a clear signal that it's time to go to bed. Oh, and the packaging. It's awesome. The heavy blue glass packaging has a luxurious, apothecary feel which I adore and the dropper is brilliant. All in all, it's a good product which I see myself repurchasing in the future, however for me it's not a miracle worker or a skin saviour.

Have you tried this product?

***


LV Manā uztverē iepirkšanās ir labākā terapijas forma - kaut ko nopērkot, pasaule uzreiz kļūst gaišāka, putni sāk čivināt un sirdī iestajas zināms vieglums. Jāsaka, ka šim prikumam noteikti bija terapetisks efekts. Aptuveni pirms mēneša es attapos iestrēgusi lidostā pēc tam, kad mans lidojums tika pēkšņi atcelts un vairākas reizes pārcelts. Protams, tas ir labs iemesls, lai sevi palutinātu un kaut ko iegadātos. Es ilgi nevarēju izlemt, vai ir vērts riskēt un iegādāties šo produktu, jo interneta vidē tas ir saņēmis visai dažādas atsauksmes. Priekš dažiem tas ir paveicis īstus brīnumus, kamēr citiem tas ir kļuvis par briesmīgas ādas reakcijas cēloni. Visbeidzot es tomēr izlēmu par labu pirkumam, un jāsaka, ka neesmu vīlusies.Kā izrādās šis produkts ir veidots no 99,8% dabīgi iegūtu sastāvdaļu, kā arī tas nesatur parabēnus un minerāleļļu. Tā sastāvā ietilpst skvalēns (Kiehl's zīmola īpašā sastāvdaļa - vieglas tekstūras eļļa, kas iegūta no olīvām), naktssveces eļļa, Omega-6 tauksskābes un ēteriskās eļļas. Cik saprotu, tad tieši šīs eļļas ir galvenais izsitumu un alerģisku reakciju cēlonis, tādēļ, ja ar viņām jau iepriekš ir bijusi negatīva pieredze, ieteiktu sākotnēji izmēģināt produkta paraudziņus, pirms iegādāties lielo iepakojumu. Midnight Recovery koncentrātu lietoju 30+ dienu garumā un neesmu novērojusi nekādu negatīvu reakciju vai zemādas pumpas. 


Šis produkts mani viennozīmīgi piesaistīja ar solījumiem par ādas mirdzuma atjaunošanu un dehidrētas ādas mitrināšanu. Katru vakaru, izmantojot masējošas kustības, es uzklāju 3-4 pilienus šī koncentrāta uz attīrītas sejas. Produktam ir ārkārtīgi viegla tekstūra un tas momentali iesūcas ādā. No rīta āda ir mīksta un pabarota, tomēr nevaru teikt, ka produkta lietošanas laikā ādas stāvoklis ir dramatiski mainījies. Nepārprotiet, produkts man ļoti iet pie sirds, tomēr pēc neskaitāmo slavinošo atsauksmju izlasīšanas, es gaidīju kaut ko patiesi brīnumainu. Ja man tas ir jāsalīdzina ar mežrozīšu eļļu, kuru ik vakaru lietoju pēdējo divu gadu garumā, jāsaka, ka šis produkts man patīk daudz labāk, jo tas ātrāk iesūcās ādā un daudz, daudz labāk smaržo, kā arī pēc būtības sniedz tos pašus rezultātus. Izskatās, ka produkts manā plauktiņā būs vēl labu laiku, jo lietojot to 1,5 mēneša garumā, koncentrāta daudzums pudelītē ir tikai nedaudz samazinājies. Tagad nedaudz par produkta smaržu. ZInu, ka daudziem šis ir viens no iemesliem, kas liek produktu nolikt pie malas, tomēr manā gadījumā nomierinošais lavandas aromāts jau ir kļuvis par sava veida signālu, ka laiks doties pie miera. Ak jā, produkta iepakojums ir lielisks. Smagā stikla pudelīte rada luksusa klases produkta sajūtu, kā arī viegli aptiekārais dizains ir īsta bauda acīm. Lai arī par produktu neesmu stāvā sajūsmā, tā ir patīkamāka alternatīva parastajām eļļām, tādēļ arī visticamāk to atkārtoti iegadāšos arī nākotnē, tomēr manā gadījumā šis koncentrāts neveica nekādus brīnumus.

Vai esat mēģinājuši šo produktu?
Vanda MBeauty, Skincare