May favourites


ENG Hello there, June! Is it just me or the time really does fly exceptionally fast this year? Well, I'm not complaining - it's time for berries, iced coffee and summery clothes! But enough rambling, here's a round up of my favourite beauty products for the month of May.

MAC Patisserie Are you tired of seeing it all over my blog and Instagram? I hope not. This is definitely my favourite everyday lipstick - it's light, it's a bit shimmery and, most importantly, it's the perfect shade of nude! No more concealer lips, as this little number is the perfect balance of pink and brown. My lips but much, much better.

Stila Windows are the Eyes to the Soul palette This was the only palette I reached for when I wanted to make a little bit more effort with my eye makeup. For a quick sweep of colour, I gravitated towards the shade Kitten which is an A-M-A-Z-I-N-G champagne shade. Read the whole review of the palette here.

L'oreal Eau de Teint Foundation Is it weird to say that I actually enjoy the feeling of this foundation on my skin? The best way I can describe the formula is water to powder. I'd say it's a medium coverage foundation with an extremely natural finish. I do set it with a powder, however I think that's more of a habit than a necessity, as the foundation lasts for a long time and fades beautifully throughout the day. My only problem is the shade range - the lightest shade "Porcelain" is a tad too dark for me, but there's nothing you can't fix with some good blending. 

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate I'm planning on doing a full-blown review on this product, so keep your eyes peeled for that. Spoiler alert - it's awesome!

OPI My Vampire is Buff  A few years ago I had a big OPI moment where every single nail polish in my collection had to be from that brand. Recently I picked up the shade My Vampire is Buff from the Euro Centrale Collection which is an opaque ivory shade. Unlike other off-white shades, this applies without any streaks, requiring 2 coats for a perfect finish. I have a feeling that this will be my summer go-to polish, as it makes my ghostly pale skin look tan. I like. 

What were you loving in the month of May?

***

LV Sveiks, jūnij! Vai man vienīgajai šķiet, ka šogad laiks paskrien īpaši ātri? Būtībā es nesūdzos - ir īstais brīdis baudīt ogas, ledus kafiju un vasarīgas drēbes. Tomēr pietiks pļāpāt, šeit būs manu maija mēneša mīluļu apkopojums:

MAC Patisserie Pieļauju, ka visiem jau ir apnicis to konstanti redzēt gan blogā, gan manā Instagram'ā. Ceru, ka tā tomēr nav. Šī noteikti ir kļuvusi par manu iecienītāko ikdienas lūpu krāsu - tai ir viegla, mitrinoša formula, neliels daudzums neuzkrītošu spīdumiņu un, visbeidzot, tas ir ideāls nude tonis. Manas lūpas, bet daudz, daudz labāk.

Stila Windows are the Eyes to the Soul palete Šī bija vienīgā acu ēnu palete pēc kuras šomēness sniedzos, kad vēlējos kaut ko pamainīt savā acu grimā. Ātrs un vienkāršs ikdienas variants ir tonis Kitten, kas ir vienreizēji skaists šampānieša tonis. Plašāku atsauksmi par paleti var izlasīt šeit.

L'oreal Eau de Teint tonālais krēms Varbūt izklausīsies nedaudz jocīgi, tomēr man patīk tā sajūta, kad rodas, uzklājot šo tonālo krēmu uz ādas. Labākais veids, kā es varu to aprakstīt ir tonālais ūdens, kas uz ādas nosēžas kā pūderis. Tam ir vidēja sedzamība ar ļoti dabisku finišu. Parasti es to nofikseju ar pūderi, tomēr domāju, ka tas vairāk ir ieradums, nevis reāla nepieciešamība, jo tonālajam ir laba noturība un uz dienas beigām tas nemanāmi pazūd. Mana vienīgā problēma ir toņu izvele - gaišākais pieejamais tonis "Porcelain" ir nedaudz par tumšu manai ādai, tomēr tas nav nekas tāds, ko nevar izlabot kārtīgs darbs ar otu. Plašākas atsauksmes varat lasīt Scentivory blogā, kā arī pie Velvet Mimosas šeit.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Drīzumā plānoju uzrakstīt pilnvērtīgu atsauksmi par šo mazo brīnumu. Jau laicīgi varu pačukstēt, ka produkts ir labs.

OPI My Vampire is Buff Pirms pāris gadiem man bija apsēstība ar OPI lakām - visai kolekcijai bija jāsastāv vienīgi no šī zīmola. Lai arī tie laiki ir pagājuši, joprojām ar nostaļģiju noeju garām OPI stendam. Nesen iegādājos toni My Vampire is Buff no 2013. gada Euro Centrale kolekcijas. Šīs lakas krāsa ir kaut kas starp ziloņkaulu un tīri baltu, tādēļ biju patīkami pārsteigta par lakas formulu, kas klājās viegli un neatstāja švīkas vai "caurumus". Ideālam lakojumam ir nepieciešamas 2 kārtas, tomēr trīcošo roku īpašniecēm var nākties klāt arī trešo. Izskatās, ka šī būs mana šīs vasaras laka, jo tā rada lielisku iedeguma ilūziju, kas darbojas pat uz manas spocīgi bālās ādas.

Kas jums ir paticis maija mēnesī?

Vanda MBeauty, Makeup, Skincare