The Sunday Post #2
ENG As it turns out, I actually enjoy writing these rambly Sunday posts. As this week has flown by ridiculously quickly and I have nothing new and exciting to report, I'll keep this one short and sweet.

RUNNING I never thought that I'll write something like this, but I've began running in the morning. Right now I can run for solid 10 minutes before I start to feel the urge to curl up in the corner and die. Success!

FOOD This week I discovered two brilliant food blogs - The Smoothie Lover and Clean Food Dirty City. They both have loads of healthy recipes which are quite easy to make and don't require tears of a 60 year old virgin aka those super healthy ingredients which are nowhere to be found.

MUSIC Another season, another playlist. This seems to be the pattern on TLL, but it's a pattern I thoroughly enjoy. I've compiled a very summer-friendly playlist from my current favourite 11 songs (because 10 is just too mainstream). Cheerful indie seems to be a recurring theme in this one, so you've been warned. Hope you'll enjoy!

Any song recommendations are always welcome - share away!

***

LV Kā izrādās, šāda veida pļāpīgi raksti man tomēr ļoti iet pie sirds. Tā kā šī nedēļa ir paskrējusi garām nenormāli ātri un nav noticis nekas ārkārtīgi interesants, šis raksts būs salīdzinoši īss.

SKRIEŠANA Nekad nebiju domājusi, ka kaut ko tādu rakstīšu, tomēr es esmu sākusi skriet no rītiem. Pašlaik es spēju noturēties 10 minūtes līdz man nerodas nepārvarama vēlēšanās ieritināties stūrī un normirt. Progress!

ĒDIENS Šonedēļ es atklāju divus vienreizēji labus ēdienu blogus - Clean Food Dirty City un The Smoothie Lover. Abi ir pilni ar vieglām, veselīgām receptēm kuru pagatavošanai nav nepieciešamas 60 gadus vecas jaunavas asaras jeb tās super veselīgās sastāvdaļas, kuras nekur nav iespējams atrast.

MŪZIKA Jauns gadalaiks nāk ar jaunu mūzikas izlasi. Vismaz šķiet, ka tā jau ir izveidojusies par sava veida tradīciju šajā blogā, tomēr tā ir tradīcija, kuru es no sirds izbaudu. Esmu salikusi kopā vasarai draudzīgu mūzikas izlasi no pašreizējām 11 iecienītākajām dziesmām. Esiet brīdināti, ka garstāvokli paceļošs indie ir šīs izlases galvenā tēma. Ceru, ka klausīsities ar prieku!

Vienmēr esmu atvērta jaunām dziesmu rekomendācijām, tādēļ droši dalamies!

Vanda MLifestyle