The Most Unusual Lip Product ... Ever?
ENG
When it comes to makeup, there is nothing worse than a smudged pout. Lip tints are usually the fool-proof solution for an effortless, stay-all-day lip, however Korean brand Berrisom has managed to offer a new take on the classic lip product. The Lip Tint Pack is essentially a mask for your lips that leaves you with that natural, popsicle-stained look that lasts all day. The product itself has received mixed reviews on the Web, ranging from "fantastic" to "bloody and painful", so I knew that I just had to give it a try.

The formula of the product reminds me of a thick, superglue-like raspberry jam that is reminiscent of fake blood used in every gory flick under the sun. Precise application requires a certain amount of patience and dexterity, as you do have to colour within the lines or else you'll be left with a red-coloured moustache for the rest of the day. Leave a thick layer on for 10-15 minutes while you do the rest of your makeup routine. As the tint will start to dry, it will become more rubbery and shiny (and unusually pretty). The removal process is somewhat satisfying, as the tint comes off in two pieces, revealing the new, stained look. If the end result looks slightly patchy, give it a quick rub with a finger to even things out. Even though the lasting power is nowhere near the promised 12 hours, the tint will withstand several coffee breaks and meals before it starts to fade. Admittedly, this isn't the most convenient product to use on the go, so I reserve it for days when I won't be out and about until late.

Have you ever tried a tint pack?
***

LV Kad runa ir par kosmētiku, nav nekā briesmīgaka par izsmērētu lūpu krāsu. Lūpu tintes parasti ir labākā izvēle vienkāršai un ilgnoturīgai lūpu ietonēšanai, tomēr korejiešu zīmols Berrisom ir pamanījies piedāvāt nedaudz savādāku skatījumu uz klasisko lūpu produktu. Pēc būtības Lip Tint Pack ir lūpām paredzēta maska, kas atstāj tās viegli ietonētas visas dienas garumā. Interneta vidē domas par šo produktu dalās - daži to sauc par "brīnumainu", kamēr citu atsauksmes satur tādus vārdus kā "sāpīgs" un "asiņains". Šoreiz ziņkārība ņēma virsroku un nolēmu arī pati izmēģināt šo neparasto produktu.

Tā formula man atgādina biezu, superlīmei līdzīgu aveņu džemu. Precīzai produkta uzklāšanai būs nepieciešams bruņoties ar pacietību, jo, kā jau jebkura lūpu tinte, arī šī prasa ārkārtīgu precizitāti. Iesaku tinti klāt biezā kārtā, lai vēlāk atvieglotu tās noņemšanu. Ražotājs iesaka tinti atstāt uz lūpām uz 10-15 minūtēm, kuru laikā var nesteidzīgi uzklāt atlikušo kosmētiku. Nožūstot, tinte iegūs gumijveida konsistenci un apbrīnojami skaistu, glancētu finišu. Pats noņemšas process ir pavisam vienkāršs - nožuvusī tinte atgādina plēvīti, kuru var viegli un bez sāpēm noņemt pavelkot aiz maliņas. Rezultātā lūpas ir ieguvušas spilgtu, bet tajā pat laikā dabīgu nokrāsu. Lai arī produkta noturība noteikti nesasniedz solītās 12 stundas, tinte izturēs gan vairākas maltītes, gan kafijas pazues. Jāatzīst, ka tas nav pats ērtākais produkts, kuru izmantot ārpus mājas, tādēļ atstāju to kafijošanas reizēm vai garām pastaigām. 

Vai esat mēģinājuši lūpu tintes-maskas?

Vanda MBeauty, Makeup