The Prettiest Drugstore OfferingENG Blush has never been on top of my priority list. Concealer? Yes. Eyebrow pencil? Sure. Those are the essentials that make me look a bit more like a human and for the longest time blush has been the most overlooked beauty product in my whole makeup collection. When I do want to add some colour back to my face, I usually reach for cream formulations. You know, the ones that leave you with a sheer wash of colour and a pretty sheen? Well, this blush isn't a cream one, but it manages to leave the skin with the similar glowy finish.

Max Factor's new offering is a drugstore dupe for the famous Hourglass Ambient Lighting Blushes. The name Creme Puff is a bit misleading, as there is no creme involved. The blush gives the cheeks a healthy dose of colour with a hint of radiance and the finely milled, baked formula is a heavy-handed girl's dream, as it gives just enough pigment to make you look flushed, not blushed. They hold up pretty decently for 4-5 hours before slowly starting to fade away. I have the shade Lavish Mauve which shows up on my pale skin as a subtle cool-toned pink. It's a staple for any "No Makeup" makeup look, as it makes things look that little bit more alive and healthy. Not bad for a drugstore product, not bad at all...

***

LV Vaigu sārtums nekad nav bijis manu prioritāšu saraksta augšgalā. Konsīleris? Jā. Uzacu zīmulis? Vienmēr. Tās ir pirmās nepieciešamības lietas, ka liek man vairāk līdzināties cilvēkam, tādēļ ļoti ilgu laiku vaigu sārtumi stāvēja aizmirsti vistālākajā kosmētikas kolekcijas nostūrī. Brīžos, kad vēlos atgriezt sejai nedaudz krāsas un dzīvīguma, izvēlos krēmveida sārtumus, kuri piedod vaigiem vieglu nokrāsu un šķietami mitru spīdumu. Neskatoties uz to, ka šis sārtums nav krēmveida, tas joprojām spēj sniegt ādai līdzvērtīgi veselīgu izskatu.

Max Factor jaunie sārtumi ir budžeta klases slavenā Hourglass zīmola Ambient Lighting sārtumu līdzinieki. To nosaukums - Creme Puff - ir nedaudz maldinošs, jo šiem sārtumiem nav nekādas saistības ar krēmveida produktiem. Sārtums ir viegli uzklājams, tomēr ir pamatīgi jāpacenšās, lai ar to pārspīlētu. Smalkā maluma pūderis sniedz vaigiem devu veselīga sārtuma ar nelielu mirdzumu (sārtumā esošie spīdumi ir tik smalki, ka tie uz ādas ir gandrīz nemanāmi, kā arī tie neizceļ poras). Noturība šim sārtumam ir vidēji 4-5 stundas līdz tas vienmērīgi sāk pazust no ādas. Nedaudz par pašu toni - man bija pamatīgi jāpacenšās, lai saprastu, kuru toni veikalā esmu nopirkusi. Kādēļ? Jo veikala darbinieki izspēlēja ļoti ļaunu joku, salīmējot drošības uzlīmes precīzi uz toņa numura un nosaukuma VISIEM sārtumiem. Pieņemu, ka man ir tonis Lavish Mauve, kas uz manas gaišās ādas parādās kā neuzkrītoši vēss rozā. Kopumā šis sārtums ir lielisks papildinājums jebkuras dabīga izskatas grima cienītājas kosmētikas kolekcijai, jo tas lieliski spēj atdzīvināt koptēlu ar nelielu devu krāsas un spīduma. 
Vanda MBeauty, Makeup