The Sunday Post #3


ENG It has been a while since I've written a proper chatty Sunday Post. To be honest, the last few weeks have been quite hectic with all the packing and unpacking. Right now I'm in Denmark in a full-on Zen mode, having an Eat, Pray, Love moment (emphasis on the "eat" part). It feels so good to switch up the environment and have a breather. I've always kept my personal life pretty private both on the blog and in real life, but without going into detail, I can say that this year hasn't been the easiest one, so it feels nice to finally have a moment to recharge the batteries. Inspired by this change, I've been switching up some visual things here and there as well as planning to write more posts in the following weeks, but we shall see how it goes. 

Around the Web:
  • The Private Life of a Girl shares a short yet captivating video of her recent trip 
  • This week has been all about peach salads and this recipe is my current favorite
  • Attn goes deeper into the topic of recycling
  • Man Repeller discusses fashion - both fast and slow

What have you been up to lately?


***

LV Ir pagājis kāds brīdis kopš pēdējo reizi rakstīju kādu pļāpīgu rakstu. Jāsaka godīgi, pēdējās pāris nedēļas bija samērā haotiskas ar nemitīgo koferu sapakošanu un izpakošanu. Šobrīd esmu Dānijā, baudu pilnīgu mieru un izdzīvoju savu "Ēd, lūdzies, mīli" brīdi (ar uzsvaru uz "ēd" daļu). Man pat ir grūti aprakstīt to burvīgo sajūtu, kas pārņem, kad nomaini vidi un paņem brīdi atepai no ierastas ikdienas. Par savu privāto dzīvi parasti daudz nerunāju ne blogā, ne reālajā dzīvē, tomēr neiedziļinoties detaļās, varu teikt, ka šis gads noteikti nav bijis no tiem vieglākajiem, tādēļ ir patīkami beidzot uzlādēt baterijas un smelties iedvesmu. Līdz ar visām izmaiņām dzīvē, esmu nedaudz vizuāli pamainījusi dažas lietas sociālajos medijos, kā arī ieplānojusi veidot vairāk rakstus, tomēr tad jau redzēs kā viss ies. 

Internetā:
  • The Private Life of a Girl dalās ar īsu, bet aizraujošu video no sava nesenā brauciena
  • Šajā nedēļā manu virtuvi ir burtiski pārņēmušas visas iespējamās persiku salātu variācijas un šī recepte ir viennozīmīgs favorīts
  • Attn padziļināti izpēta pārstrādes tematu
  • Man Repeller apspriež modi -  gan "ātro", gan "lēno"

Kā jums ir gājis pēdējā laikā?

Vanda MLifestyle