5 Favourite Nude Lipsticks

ENG It seems that I have caught the nude lip bug. Up until very recently, I associated nude lips with a pale, concealer-covered pout, however it all changed thanks to the current 90's trend. Even though I'm quite pale, darker nudes and slightly brown toned lipsticks seem to work better on me. Over an embarrassingly short period of time I've managed to build quite a collection of such lipsticks and here are my 5 current favourites:

MAC Whirl Lip Pencil (first swatch) This one is the darkest of the bunch and probably more suitable for cooler months. It's a completely matte dirty brown rose which can be worn on its own or topped with a similarly coloured lipstick. It can also be meshed into the lips to give them a slightly darker tone without being too out there. Long-lasting and not awfully drying, this product deserves all the hype it gets.

Maybelline Color Drama Lipstick in Nude Perfection (second swatch) I love, love, love this one! It's a spot on dupe for MAC's Velvet Teddy but for a fraction of the price. The pencil is unusually creamy and hydrating for a matte lipstick, however it sticks around for a while, so there is no need for constant touch ups. The deep pinky beige shade still falls into the "nude" category without being too dark or too brown.

Clinique Chubby Stick Intense in Curviest Caramel (third swatch) A newbie in my collection, this one is a true "my lips but better" shade with a hint of brown. The formula is extremely creamy and comfortable, so it's a dream to wear. Unlike the Maybelline Color Drama pencil, this one has a twist-up packaging which means that there is no need to have a sharpener nearby. 

NYX Soft Matte Lip Cream in Stockholm (fourth swatch) Probably the most comfortable matte lip product out there, this peachy toned nude is a must-have if you like a good matte lip. I've written a whole post dedicated to this product here.

MAC Patisserie (fifth swatch) Finally, my all-time favorite nude. This sheer pinky beige number makes the lips look polished and the tiny glitter particles make the whole look less flat. While this lipstick lacks the longevity, there is no reason not to reapply it.

What are your favorite nude shades? 

***

LV Izskatās, ka arī mani ir piemeklējis apkārt valdošais nude lūpu krāsu neprāts. Vēl pavisam nesen miesaskrāsas toņiem metu pamatīgu līkumu, pateicoties atmiņām par "konsīlerlūpām" un pārējām bērnu dienu izdarībām. Par laimi šobrīd aktuālās 90. gadu grima tendences ir pavērušas ceļu tumšākiem, pat brūnganiem nude toņiem. Pavisam īsā laika periodā man jau ir izveidojusies neliela šādu toņu kolekcija, un te nu būs mani 5 šī brīža faovrīti:

MAC Whirl lūpu zīmulis Šis ir pats tumšākais no bariņa un vairāk piemērots vēsākam laikam. Tas ir pilnībā matēts rozā un brūna sajaukums, kuru droši var nēsāt vienu pašu vai zem līdzīga toņa lūpu krāsas. Ja zīmuli klāj uz biezas kārtas lūpu balzāma un nedaudz izpludina, tas lūpām piedod neuzkrītošu, viegli brūnganu toni. Ap šo zīmuli valdošā sajūsma ir pilnībā saprotama - tam ir ne vien ārkārtīgi skaista krāsa, bet arī vienreizēji laba noturība.

Maybelline Color Drama lūpu krāsa tonī Nude Perfection Viens no retajiem dekoratīvās kosmētikas produktiem, kuru esmu godam izlietojusi - tik ļoti tas man patīk. Zīmulis ir pārsteidzoši krēmīgs un mitrinošs, bet tajā pašā laikā tam ir pilnīgi matēts finišs. Vidēji tumšais bēšais tonis ar rozā pieskaņu nav nedz izteikti brūns, nedz vecmodīgs, un tas joprojām pieder "nude" toņu kategorijai.

Clinique Chubby Stick Intense tonī Curviest Caramel Šis zīmulis manai kolekcijai ir pievienojies pavisam nesen, tomēr tas jau ir paguvis iekarot savu vietu favorītu rindās. Tas ir ne vien mitrinošs un komfortabls nēsāšanā, bet arī apbrīnojami pigmentēts. Curviest Caramel ir "manas lūpas, bet labāk" tipa tonis ar brūnu piesitienu un siltu apakštoni. 

NYX Soft Matte Lip Cream tonī Stockholm Iespējams, ka šis ir "visērtākais" matētais lūpu produkts, kuru man ir nācies sastapt. Stockholm ir nude tonis ar persiku pieskaņu - kārtējais lūpu produkts manā kolekcijā ar siltu apakštoni. Pilna atsauksme meklējama šeit.

MAC Patisserie lūpu krāsa Šī lūpu krāsa jau vairākus gadus man ir visvisvismīļākā. Puscaurspīdīgs rozīgi bēšā tonis izlīdzina lūpas un padara koptēlu nedaudz dzīvāku. Lai arī šī nav pati noturīgākā lūpu krāsa, nav iemesla to regulāri neatjaunot - kā jau visas MAC lūup krāsas, arī šī patīkami smaržo pēc vaniļas. 

Kuri ir jūsu iecienītākie nude toņi? Gaidīšu ieteikumus!
Vanda MBeauty, Makeup