August Favorites


ENG I'm saying goodbye to August (and summer) with a good ol' favorites post. This month involved a lot of traveling, packing and unpacking, so I kept my makeup routine quite quick and easy. Hopefully autumn will bring some adventurous shades into my routine, but for now here's a lowdown of my neutral-toned picks:

MAC Paint Pot in Groundwork This has been the only eyeshadow I've been wearing this summer. A well-balanced taupe brown with a slight sheen, it enhances the eyes by creating a very natural looking shadow. I usually blend a bit of this into my lower lash line for some subtle definition. This stuff is ridiculously creamy and pigmented, so a little goes a long way. Paired with a primer, it creates the most gorgeous neutral look that lasts all day. Love!

TheBalm Mary-Lou Manizer After reading tons and tons of glowing reviews (no pun intended), I finally caved and bought it. No regrets here. It gives my skin an amazing champagne-toned sheen, making me look alive and glowing.  The pigmentation is literally insane - I have a feeling that this stuff will last me a lifetime. With no glitter in sight, this can also be blended into the skin for a more subtle, barely-there highlight.

Clinique Chubby Stick Intense in Curviest Caramel This was probably the most pleasant surprise of the month. Pigmented and moisturizing, it lasts for solid 4-5 hours with no need for touch ups. The nude-brown shade is not too sheer and not too opaque, making it perfect to apply on the go without a mirror.

Essie Sand Tropez My love for nude-coloured nails is still going strong. Sand Tropez is a recent addition to my ever-growing nail polish stash - it's a perfect mix of nude, beige and taupe. It applies easy without streaking, providing an opaque finish in two effortless coats. 


As for non-beauty favorites, this month I've been loving:
  • Entrepreneur on Fire A highly addictive podcast which features countless interviews with both new and experienced entrepreneurs. Interesting and informative, this has been my favorite thing to listen to while I'm working or going somewhere.
  • Foals What Went Down Even though it's a bit heavier than my usual picks, this album is packed with some pretty incredible songs.
  • Benji Knewman bookazine A love child of a magazine and a book (doh), this is an unusual and insanely creative read.

What have you been loving this month?

***

LV Šodien atvados no augusta (un vasaras) ar veco, labo mēneša favorītu apkopojumu. Šajā mēnesī sanāca daudz ceļot, kā arī krāmēt un izkrāmēt koferus, tādēļ visbiežāk sniedzos pēc produktiem, ar kuriem var panākt ātru, vienkāršu un neuzkrītošu grimu. Cerams, ka rudens ienesīs nedaudz vairāk krāsas manā rutīnā, bet pagaidām šeit būs manu neitrālo favorītu apkopojums:

MAC Paint Pot tonī Groundwork Šīs bija vienīgās acu ēnas, kuras šovasar izmantoju. Tas ir labi sabalansēts pelēcīgi brūns tonis ar vieglu spīdumu, kas izceļ acis un rada pavisam dabisku ēnojumu. Parasti ar smalku otiņu nedaudz izpludinu tās arī zem apakšējās skropstu līnijas, lai padarītu skatienu nedaudz izteiksmīgāku. Ēnas ir ārkārtīgi krēmīgas un pigmentētas, tādēļ viena šāda bundžiņa nebeigsies vēl ilgu, ilgu laiku. Kopā ar acu ēnu bāzi šīs krēmveida ēnas godam turās vietā visas dienas garumā. 

TheBalm Mary-Lou Manizer izgaismotājs Pēc tam, kad internetā salasījos neskaitāmas slavinošas atsauksmes, nevarēju noturēties un beidzot to iegādājos. Izgaismotājs ir patiesi burvīgs - tas spēj atdzīvināt pat vispelēkāko seju ar šampānieša toņa spīdumu. Produkts ir ārkārtīgi pigmentēts, tādēļ šķiet, ka šis iepakojums beigsies vien vecumdienās. Tā kā tajā nav atrodami gliteri, to ir iespējams iestrādāt ādā līdz ir palicis vien viegli jaušams, delikāts mirdzums. 

Clinique Chubby Stick Intense tonī Curviest Caramel Šis, iespējams, ir lielākais šī mēneša kosmētiskais pārsteigums. Neskatoties uz zīmuļa lieliskajām mitrinošajām spējām, tas turās uz lūpām 4-5 stundas līdz tas sāk vienmērīgi pazust. Dabiskais, viegli brūnganais tonis nav nedz caurspīdīgs, nedz pārlieku sedzošs, kas to padara par lielisku toni uzklāšanai bez spoguļa. 

Essie Sand Tropez Joprojām esmu uzticīga tikai un vienīgi nude toņu nagu lakām. Sand Tropez ir jaunākais manas nagu laku kolekcijas papildinājums - tas ir skaists nude, bēšā un pelēkā sajaukums. Kā jau vairums Essie laku, arī šī klājas viegli un līdzeni, nodrošinot vienmērīgu lakojumu divās kārtās.


Nekosmētisko favorītu sarakstā ir ierindojušies:
  • Entrepreneur on Fire Ārkārtīgi interesants un iedvesmojošs podkāsts, kurā tiek intervēti gan pieredzējuši uzņēmēji, gan iesācēji šajā jomā. Pēdējā laikā tas ir vienīgais, ko es klausos strādājot vai esot ceļā.
  • Foals What Went Down albums Lai arī tam ir nedaudz smagāks skanējums nekā tai mūzikai, kuru parasti klausos, šis albums ir pilns ar vienreizēji labām dziesmām.
  • Benji Knewman grāmatžurnāls Žurnāla un grāmatas mīlas bērns (acīmredzami!), šī ir pavisam neparasta un radoša pašmāju lasāmviela.

Kuri produkti šomēnes ir ierindojušies jūsu favorītu sarakstā?