Current Face Mask Favourites

labākās-sejas-maskas

ENG If you've ever had a peek at my blog, the chances are that you've noticed my love for all things skincare-related. From all the skin care products, face masks are my absolute favourite things to buy. Whether they are meant for targeting specific concerns or as a part of a full-blown pamper session, there's no denying the power of a good face mask. Today I wanted to share my latest face mask discoveries which have quickly become my favourites:

Antipodes Aura Manuka Honey Mask Packed full with such ingredients as manuka honey and avocado oil, this mask is a great all-arounder as it hydrates and deeply cleanses the skin. Manuka honey is a traditional remedy of New Zealand Maori people which not only aids hydration by drawing moisture to the skin but also has powerful antibacterial properties to keep those pesky blemishes at bay. While the mask isn't a hardcore blemish buster, it still manages to significantly reduce both redness and swelling. As it is a non-clay-based mask, there is no typical drying sensation involved. It's a good one to have in your beauty stash if you are looking for a gentle 15-minute fix to both blemish and dry skin-related issues. 

Origins Drink Up Intensive Overnight Mask I completely get the hype surrounding this product. A pea-sized amount of this stuff will work serious wonders for those who suffer from dry or dehydrated skin. Now, my skin leans more to the normal/combination side, however I still love to slap this on overnight for some serious hydration. This mask contains such ingredients as hyaluronic acid, apricot kernel oil and avocado oil which all aid in quenching thirsty skin and bringing it back to its glowy and hydrated self. I've had some dry-ish patches around my nose and between the eyebrows, but now they seem to be gone for good. So far, I haven't seen any irritation, clogged pores or any other typical side-effect of a deeply hydrating mask. Dare I say, I've found a new favourite?

What face masks are your current favourites?
***

LV Šķiet, ka visi, kuri kaut reizi ir ieskatījušies šajā blogā būs pamanījuši manu mīlestību pret sejas ādas kopšanu. Jāsaka, ka no visiem ādas kopšanas produktiem, sejas maskas ir tās, kuru lietošana sagādā vislielāko prieku. Ja runa ir par specifisku problēmu apkarošanu vai vienkāršu sevis lutināšanu, labas sejas maskas efektivitāte ir nenoliedzama. Šodien vēlējos padalīties ar saviem jaunākajiem atklājumiem, kas ātri vien ir ieņēmuši savu vietu favorītu rindās:

Antipodes Aura Manuka Honey maska Tā kā šīs maskas galvenās sastāvdaļas ir manuka medus (saukts arī par Jaunzēlandes tējaskoka medu) un avokado eļļa, maskai ir apbrīnojama spēja vienlaicīgi gan pabarot, gan attīrīt ādu. Manuka medus ir Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju tradicionālais ārstniecības līdzeklis, kurš ne vien palīdz mitrināt ādu, bet arī spēj likvidēt pūtītes pateicoties tā antibakteriālajām īpašībām. Lai arī maska noteikti nav pieskaitāma pie "smagās artilērijas" pūtīšu apkarošanai, tā joprojām spēj lieliski mazināt uztūkumu un apsārtumu. Noteikti jāpiemin, ka viena no šīs maskas lielākajā priekšrocībām ir tās spēja efektīvi iedarboties uz ādu, tajā pat laikā to nesausinot. Šis ir lielisks produkts, ko glabāt uz vannas istabas plauktiņa, ja ir vēlme pēc 15 minūšu glābiņa gan no pumpām, gan no sausas ādas.

Origins Drink Up Intensive Overnight maska Šajā gadījumā nevaru nepiekrist tai sajūsmai, kas valda ap šo produktu. Pavisam neliels daudzums šīs maskas spēs nakts laikā manāmi uzlabot sausas un dehidratētas ādas stāvokli. Lai arī pašlaik manas ādas tips svārstās starp normālu un kombinētu, šī maska joprojām acīmredzami uzlabo ādu, padarot to pabarotāku un veselīgi mirdzošu. Šīs maskas sastāvā ietilpst tādas sastāvdaļas kā hialuronskābe, aprikožu kauliņu eļļa un avokado eļļa, kas intensīvi strādā pie ādas mitrināšanas. Kādu laiku atpakaļ man bija salīdzinoši sausa āda ap degunu un starp uzacīm, bet šķiet, ka šī maska ir spējusi lieliski tikt galā ar šīm problēmām. Arī pēc vairākām lietošanas reizēm es neesmu manījusi ādas kairinājumu, aizsprostotas poras vai kādu no ierastajām intensīvi mitrinošo līdzekļu blakusparādībām. Jāsaka, ka šis produkts vēl ilgu laiku paliks favorītu sarakstā.

Kur iegādāties?
Antipodes maska ir atrodama Beautybay, Feelunique un Naturisimo, bet  Origins produkciju var meklēt Lookfantastic interneta veikalā. 

Kuras sejas maskas jūs esat iecienījuši pēdējā laikā?
Vanda MBeauty, Skincare