The Skin RetexturizerENG As you all probably know by now, I'm a huge fan of Korean skincare. Ever since trying out the famous Vitamin C Serum and seeing truly amazing results, I've been hauling Korean skin care products like a madwoman. A few months ago I got my paws on the famous Cosrx Blackhead Power Liquid and I can confirm that it's a good 'un.

Cosrx Blackhead Power Liquid is one of several Cosrx products that contain the chemical exfoliant BHA. BHAs (Beta Hydroxy Acids) are more suitable for oily, clogged skin, as they work by penetrating the pore and getting through the oil that clogs it. If you suffer from acne, blackheads or white bumps, adding BHAs into your skin care routine might significantly help with improving the texture and the overall appearance of your skin. Products containing low doses of BHA are usually applied after the cleansing step (you can wait 20 minutes for your skin to return to its normal pH level or use it right after a pH-balancing toner).

The Blackhead Power Liquid has a pH level of 4, so it's quite a gentle exfoliator. It has a faint, slightly chemical smell, but it fades quickly after application. The product itself is quite watery and runny, so it instantly sinks into the skin. I found that it didn't dry my skin out - in fact it gave it a tiny boost of moisture and kept the oiliness at bay during the hot weather. I haven't experienced any burning or discomfort after application, so it should be good even for those with sensitive skin. Initially, I bought it hoping that it will help me to get rid of the blackheads that have been gracing my nose and chin. Now, I'm not gonna lie, the first two weeks were pretty bad - my skin was purging like crazy. It was like I was in my teens all over again. As with most things, you just have to stick it through to see the results. After the purge was over, the texture of my skin changed significantly, as the nasty, little bumps on my forehead had disappeared and the skin itself became much clearer. Sadly, it didn't do a ton for my blackheads, so I won't call this product a massive game-changer, however, if you are working towards improving the texture of your skin, this is definitely a step in the right direction.

***

LV Nav noslēpums, ka esmu liela Āzijas ādas kopšanas līdzekļu fane. Kopš izmēģināju izslavēto OST serumu un redzēju patiesi iespaidīgus rezultātus, skaistumkopšanas plauktiņi tiek regulāri papildināti ar jauniem korejiešu brīnumlīdzekļiem. Pāris mēnešus atpakaļ pastkastītē ieklīda arī slavenais Cosrx Blackhead Power Liquid, un pēc ilgstošas lietošanas varu apliecināt, ka produkts patiešām ir labs.

Cosrx Blackhead Power Liquid ir viens no vairākiem zīmola produktiem, kura sastāvā ietilpst ķīmiskais eksfoliants BHA (beta-hidroksijskābe), kas ir paredzēts cilvēkiem, ar taukainu sejas ādu pateicoties tā spējai dziļi attīrīt poras. Ja ciešat no komedoniem, melnajiem punktiem vai pūtītēm, tad BHA saturošu produktu iekļaušanas sejas kopšanas rutīnā var pamatīgi palīdzēt gan sejas tekstūras, gan kopējā stāvokļa uzlabošanai. BHA saturošus produktus parasti izmanto kā nākamo soli pēc sejas attīrīšanas (der pagaidīt 20 minūtes līdz āda atgriežās pie normāla pH līmeņa vai arī skābju produktu var izmantot uzreiz pēc pH normalizējošā tonika lietošanas). 

Šī Cosrx līdzekļa pH līmenis ir 4 - tātad tas ir salīdzinoši maigs produkts. Tam ir viegls, knapi jaušams ķīmisks aromāts, kas pazūd uzreiz pēc produkta iesūkšanās ādā. Pateicoties vieglajai un ūdeņainajai konsistencei, līdzeklis momentāli iesūcās ādā. Visā lietošanas laikā nemanīju, ka produkts sausinātu ādu - patiesībā tas to nedaudz mitrināja, kā arī palīdzēja karstajās dienās novērst pārlieku lielu ādas taukošanos. Sākotnēji produktu iegādājos ar mērķi atbrīvoties no melnajiem punktiem uz zoda un deguna. Jāsaka, ka aptuveni pirmās divas nedēļas šķita, ka āda ir atgriezusies atpakaļ vecajos, labajos tīņu gados, jo, kā izrādās, pašā sākumā šis līdzeklis veicina ādas attīrīšanos. Kā ar daudzam lietām dzīvē, arī šajā gadījumā ir jāapbruņojas ar pacietību (un labu konsīleri), lai beigu beigas redzētu labus rezultātus. Pēc šīs nepatīkamās attīrīšanās fāzes manīju ievērojamas izmaiņas pašas ādas tekstūrā, kas palika daudz gludāka un vienmērīgāka, kā arī kopumā āda šķita tīrāka. Lai arī produkts lieliski tiek galā ar komedoniem, no melnajiem punktiem tas mani nespēja pilnībā atbrīvot. Kopumā jāsaka, ka šis produkts nespēs pilnībā izmainīt ādas stāvokli, tomēr tas noteikti ir solis pareizajā virzienā. 

Kur iegādāties?

Kā vienmēr iesaku pārbaudītus Ebay veikalus un pārdevējus. Produkta cena ir aptuveni 15-17 dolāri. 
Vanda MBeauty, Skincare