Travel Diary: DenmarkENG
As my stay in Denmark is coming to an end, I thought that I'd share some snaps that I've taken during these past 6 weeks. Without a doubt, Denmark has become one of my favourite places to visit - you just can't beat the laid-back atmosphere and the stunning architecture.

Skagen was definitely one of the highlights of the whole trip. The insanely huge sand dunes and the two seas clashing together - there's just something so magical about that place. Another must-see is the ARoS Art Museum in Aarhus. Apart from the stunning rainbow panorama overlooking the city, the museum has a huge variety of exhibits, ranging from classical paintings to gripping contemporary installations. I could go on rambling for days, so I'll stop now and let you enjoy the pictures.

***

LV Tā kā mans brauciens uz Dāniju tuvojās beigām, nolēmu beidzot padalīties ar pāris bildēm, kuras tika uzņemtas šo 6 nedēļu laikā. Dānija nu jau ir kļuvusi par vienu no maniem mīļākajiem galamērķeim - tajā valdošā nepiespiestā atmosfēra un vienreizējā arhitektūra ir teju nepārspējamas.

Brauciens uz Skāgenu noteikti bija viens no ceļojuma spilgtākajiem brīžiem. Šī vieta apbur ar savām nebeidzamajām smilšu kāpām un iespēju vienlaikus pabūt divās jūrās. Noteikti jāpiemin arī ARoS mākslas muzejs Orhusā. Muzejā ir atrodamas ne vien klasiskās glzenas, bet arī elpu aizraujošas laikmetīgās instalācijas, kā arī uz muzeja jumta izvietotā varavīksnes panorāma ļauj redzēt visu pilsētu nebijušās krāsās. Es varētu turpināt stāstīt vēl un vēl, tādēļ labāk apstāšos tagad un ļaušu jums izbaudīt bildes. 

Vanda MLifestyle, Travel